Masià sima győzelme és egy drámai utolsó kör után hihetetlenül szoros lett a Moto3-as bajnokság – P1race.hu

Jaume Masià nyerte az indiai Moto3 Nagydíjat Toba Kaito és Szaszaki Ajumu előtt. Szaszaki és csapattársa ütközött az utolsó körben, így mindössze 1 pont választja el a top 3 pilótát a tabellán. Masià a pole pozícióból indulva vezette végig a versenyt, míg a többi versenyző az őt követően maradt. A bajnoki éllovasok, Deniz Öncü és Daniel Holgado kedvezőtlen rajtot vettek, és visszacsúsztak, míg Masià és Szaszaki folyamatosan fenn tudták tartani vezető pozícióikat. A futam közben számos incidens történt, de végül mindenki szerencsésen megúszta, és Masià megszerezte az első helyet.

Forrás: P1race